KALİTELİ JAVA NOTLARI

Arkadaşlar sizlerden gelen yoğun istek üzerine herkese tek tek mail adresine atmaktansa kendimde java öğrenirken kullandığım çok mükemmel bir kaynağı yayınlıyorum bu kaynak kendi içerisinde belirtilen adlarda uygulamalarıda mevcuttur bol örnekli bir java notu diyebilirim çok yararlı olacağından şüphem yoktur sizlere bol şanslar dilerim. Java notları Aşağıdaki rapid linkindedir lütfen herkes 1 defa indirsin.

 

Aşağıdaki Link 01.04.2019 itibariyle güncellenmiştir.

 

https://drive.google.com/open?id=19fw9O5l5e5raM8jkVPk9ORmnJMD7ITTH

About Mehmet Salih Deveci

I am Founder of SysDBASoft IT and IT Tutorial and Certified Expert about Oracle & SQL Server database, Goldengate, Exadata Machine, Oracle Database Appliance administrator with 10+years experience.I have OCA, OCP, OCE RAC Expert Certificates I have worked 100+ Banking, Insurance, Finance, Telco and etc. clients as a Consultant, Insource or Outsource.I have done 200+ Operations in this clients such as Exadata Installation & PoC & Migration & Upgrade, Oracle & SQL Server Database Upgrade, Oracle RAC Installation, SQL Server AlwaysOn Installation, Database Migration, Disaster Recovery, Backup Restore, Performance Tuning, Periodic Healthchecks.I have done 2000+ Table replication with Goldengate or SQL Server Replication tool for DWH Databases in many clients.If you need Oracle DBA, SQL Server DBA, APPS DBA,  Exadata, Goldengate, EBS Consultancy and Training you can send my email adress [email protected].-                                                                                                                                                                                                                                                 -Oracle DBA, SQL Server DBA, APPS DBA,  Exadata, Goldengate, EBS ve linux Danışmanlık ve Eğitim için  [email protected] a mail atabilirsiniz.

37 comments

 1. Mehmet kardeş link bozuk yenileyebilir misin_???

 2. Selam;
  Java notlarını tekrar upload edebilirmisin limiti dolmuş sanırım indiremiyorum.
  Teşekkürler..

 3. tek bir siteden link verme hotfile vb linklerde koyman seni rahatlatır.

  Kolay gelsin.

 4. az daha yüklenmiyor diye yüklencektim sana. sonra farkettim ki kafam basmıyo benim. mal bi adamım gözümün önündeki “normal indirmeyi” görememişim. teşekkürler dost. uk. hoh.wia

 5. kardeş notların şifresi yalnış diyo en az beş kere denedim.

 6. java notlarını indirdim. şifreyi yanlış diyor 20 ekim 2010 tarihi ile download dosyasıda silinmiştir diyor network notuda indiremiyorum. Unassigned file limit of 10 downloads reached. yazıyor

  • o 2 notuda şimdi tekrar gözden geçiriyorum ancak sizinde diğer kullanıcıları bilmesini istiyorum ki nerdeyse 2 günde bir bu linkleri yeniliyorum ama sanki arkadaşlar 2 defa indiriyorlar gibi geldi bana çünkü aynı ip adresinden bir kaç defa görünüyor bu notları indiren..neyse ben yeniden tekrardan yükleyecem… Saygılar…!!!

 7. merhabalar, linki yenileyebilir misiniz?

  teşekkürler.

 8. hocam linki yenilermisiniz?

 9. Uzun suredir Python,C#,C++ ile ilgilenen biriyim JAVA’ya merak sardim. Elinize emeginize saglik. Sentaksi C#’a cok benziyor :)… Birde verdiginiz linklerin hepsi ayni mi?

  • BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ

   Evet Aynı Sadece Çok fazla indiren olduğu için bittiğinde diğer linkler kullanılsın diye çok fazla link koydum…

 10. Anladim hocam elinize saglik. Buradaki bilgileri izniniz ve alinti bildirimi dahilinde Cyber-Warrior.org platformunda araliklarla oraya aktarabilir miyim?

  • BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ

   Hangi Bilgileri??? Burdaki Yazdığım yazılarımı yoksa Genel olarak kullandığım Notlar yada Projeleri yüklediğim Linklerimi???

 11. Burada yazilan bilgiler…

  Buradaki notlar icin oranin tavsiye edilenler bolumune direkt yazi baglantilarini veririm zaten. 🙂

  • BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ

   Yazdığım Makaleleri Bizzat oraya koymayın da linkleri felan alabilirsiniz…Ancak yazılar kendi eserim olduğu için ve büyük emeklerle hazırlandığı için sadece burada olmasını istiyorum…

 12. Anladim hocam, pekâla o zaman yararlandiginiz kaynaklar bolumune blogunuzun linkini vereyim. Yazilarinizdan yararlanayim bende :). RSSPython ile Feed aboneniz olayim :)…

  Java ile XML Dosyalarini(RSS Baabinda) okuma hakkinda bir makale yayinlar misiniz size zahmet. Pyhton ile yaptim. C# ile zaten mevcut bu… Gomulu fonksiyonlari… C,C++ niye mevcut java hic bilgim yok.

 13. Anladim hocam cok tesekkur ederim. Bende yayinladiginiz makalelerini RSS ile PDF formatina donduruyorum Su an. SpreadSheet ile okicam :).

 14. Linkleri yenileyebilrseniz çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

 15. Hocam dosyaları Hotmailin Skydrive Bölümüne upload ederseniz herkes için daha kolay olucak. Hem linkler ölmiycek hemde indirme daha seri olucaktır diye düşünüyorum. Hotmail her hesaba 10 GB lık alan veriyor. fake 5 tane hesap açarsanız 50 GB eder :). Kolay gelsin.

 16. hocam linki yenileyebilirseniz çok sevinirim . şimdiden teşekkürler ..

 17. hocam slmlar java notlarına erişemiyorum gözükmüyor.yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden tşkrler.

 18. Linkler yine ölmüş. tavsiyem mediafire üzerine upload edilmesi. zira hem indiren açısından kolay olur hem de uzun süre sunucularda saklanabilir

 19. Abi linkler kırık. Sana zahmet yeniler misin?

 20. 01.04.2019 itibariyle Mükemmel Java Ders notları linki yenilenmiştir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *